Swup (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Features
id: Fitur

en: Negate
id: Meniadakan

en: Themes
id: Tema

en: About
id: Tentang

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu

en: Installed themes
id: Tema terinstal
