Swup (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Themes
ka: თემები
