Swup (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
