Swup (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Themes
lv: Tēmas

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: About
lv: Par

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: Installed themes
lv: Instalētās tēmas
