Swup (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: About
ne: बारेमा
