Swup (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Notes
pl: Notatki

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: settings page
pl: strona ustawień

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Negate
pl: Negacja

en: Themes
pl: Skórki

en: Debug
pl: Debugowanie

en: About
pl: O stronie

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Installed themes
pl: Zainstalowane skórki
