Swup (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Negate
fa: نقیض

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: About
fa: درباره

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص
