Swup (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Pages
ru: Страницы

en: Notes
ru: Примечания

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: settings page
ru: страница настроек

en: Features
ru: Особенности

en: Negate
ru: Обратить

en: Usability
ru: Доступное

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Debug
ru: Отладка

en: About
ru: Информация

en: Not restricted
ru: Без ограничений

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Restricted to certain pages
ru: Ограничено для определённых страниц

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка

en: Installed themes
ru: Установленные темы
