Swup (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Notes
sk: Poznámky

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Negate
sk: Negácia

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Debug
sk: Ladenie

en: About
sk: Informácie o

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: Installed themes
sk: Nainštalované témy
