Swup (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: About
te: గురించి
