Swup (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Notes
tr: Notlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Features
tr: Özellikler

en: Negate
tr: Reddet

en: Themes
tr: Temalar

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: About
tr: Hakkında

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: Installed themes
tr: Kurulu temalar
