Swup (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Pages
vi: Trang

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: settings page
vi: trang cấu hình

en: Features
vi: Tính năng

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Not restricted
vi: Không hạn chế

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Restricted to certain pages
vi: Hạn chế đối với một số trang

en: Scripts
vi: Văn lệnh

en: Preload
vi: Nạp trước
