Symbol Slider (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
