Symbol Slider (1.0.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Role
jv: Parāgā

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Image field
jv: Field gambar
