Symbol Slider (1.0.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Role
ps: ونډه
