Symbol Slider (1.0.3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Created
sv: Skapad

en: Role
sv: Roll

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Language code
sv: Språkkod

en: Image field
sv: Bildfält

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
