Symbol Slider (1.0.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Role
tr: Rol

en: Changed
tr: Değişti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Language code
tr: Dil kodu
