Symfony Mailer (1.0.0-alpha11) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା
