Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Mail
da: E-mail

en: User name
da: Brugernavn

en: SMTP port
da: SMTP-port

en: Host name
da: Værtsnavn

en: See the available updates page for more information:
da: Se listen over opdateringer for yderligere information:

en: Set as default
da: Angiv som standard

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
da: Du kan installere manglende opdateringer automatisk vha. Update manager:

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
da: @sender-name (@sender-url) sendte en besked via kontaktformularen på @form-url.

en: Hello @recipient-name,
da: Hej @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
da: @sender-name (@sender-url) har sendt dig en besked via din kontaktformular på @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
da: Hvis du ikke ønsker at modtage e-mails som denne, kan du ændre indstillingerne på @recipient-edit-url.

en: New release(s) available for @site_name
da: Nye opdateringer tilgængelige for @site_name

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, @url.
da: Dit site er i øjeblikket indstillet til at sende disse e-mails, når opdateringer er tilgængelige. For kun at blive informeret ved sikkerhedsopdateringer, @url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, @url.
da: Dit site er i øjeblikket indstillet til kun at sende disse e-mails, når sikkerhedsopdateringer er tilgængelige. For at blive informeret ved alle tilgængelige opdateringer, @url.
