Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Type
et: Liik

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Mail
et: E-post

en: User name
et: Kasutajanimi

en: See the available updates page for more information:
et: Vaata lisainformatsiooni saamiseks saadaval uuenduste lehte:

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
et: Puuduolevad uuendused saad automaatselt paigaldada uuendushalduri abil:

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
et: @sender-name (@sender-url) saatis sõnumi kasutades @form-url leheküljel olevat kontaktivormi.

en: Hello @recipient-name,
et: Tere @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
et: @sender-name (@sender-url) saatis sulle sõnumi sinu kontaktivormi kaudu @site-name lehelt.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
et: Kui sa ei soovi selliseid kirju saada, siis võid muuta oma seadeid @recipient-edit-url pealt.

en: New release(s) available for @site_name
et: Saadaval on uuendus(i) saidile @site_name
