Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Host name
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Mailer
kn: ಮೈಲರ್

en: Transport
kn: ವರ್ಗಾವಣೆ
