Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Default
af: Verstek

en: Unknown
af: Onbekend

en: Mail
af: E-pos

en: Available updates
af: Beskikbare opdaterings
