Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Remove
bg: Премахни

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Address
bg: Адрес

en: Port
bg: Порт

en: Auto-reply
bg: Автоматичен отговор
