Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: Address
bs: Adresa

en: User name
bs: Korisničko ime
