Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Remove
cs: Odstranit

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Mail
cs: E-mail

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Address
cs: Adresa

en: Validate
cs: Validovat

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Auto-reply
cs: Automatická odpověď

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Send mail
cs: Poslat e-mail

en: Native
cs: Nativní

en: Policy
cs: Zásada

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Delete policy
cs: Smazat zásadu
