Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Remove
cy: Symud

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Default
cy: Diofyn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Available updates
cy: Diweddariadau sydd ar gael

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Auto-reply
cy: Ateb awtomatig
