Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Remove
et: Eemalda

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Mail
et: E-post

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Address
et: Aadress

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Entity
et: Olem

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Account blocked
et: Konto on blokeeritud

en: Auto-reply
et: Automaatne vastus

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: Password recovery
et: Parooli taastamine

en: Account activation
et: Konto on aktiveeritud

en: Account cancellation confirmation
et: Kasutajakonto sulgemise kinnitus

en: Admin (user awaiting approval)
et: Haldur (kasutaja ootab kinnitust)

en: Account created by administrator
et: Konto on loodud halduri poolt

en: Registration confirmation (No approval required)
et: Registreerimise kinnitus (halduri kinnitust ei ole vaja)

en: Registration confirmation (Pending approval)
et: Registreerimise kinnitus (halduri nõusoleku ootel)

en: Account cancelled
et: Konto tühistatud
