Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Mail
eu: Posta

en: Available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri

en: Address
eu: Helbidea

en: Port
eu: Ataka

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Entity
eu: Entitatea

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Account blocked
eu: Eragotzitako kontua

en: Auto-reply
eu: Automatikoki erantzun

en: HTML to text
eu: HTML-tik testura

en: Password recovery
eu: Pasahitza berreskuratu

en: Account activation
eu: Kontuaren aktibazioa

en: Account cancellation confirmation
eu: Kontua ezabatzeko egiaztapena
