Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Mail
hr: E-pošta

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Address
hr: Adresa

en: Account blocked
hr: Račun blokiran

en: Auto-reply
hr: Automatski odgovor

en: Password recovery
hr: Povrat lozinke

en: Account activation
hr: Aktivacija računa

en: Account cancellation confirmation
hr: Potvrda otkazivanja korisničkog računa
