Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Mail
is: Póstur

en: Available updates
is: Uppfærslur í boði

en: Address
is: Heimilisfang

en: Display name
is: Birta nafn

en: Account blocked
is: Notandi óvirkur

en: Auto-reply
is: Sjálfvirk svörun
