Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: Port
ku: دەروازە

en: Auto-reply
ku: وەڵامدانەوەی-خۆکار

en: Account activation
ku: چالاککردنی هەژمار
