Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Mail
ml: മെയിൽ
