Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Mail
mn: Шуудан

en: Available updates
mn: Боломжит шинэчлэлтүүд
