Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: ID
mr: आय डी

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Mail
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता

en: Set as default
mr: मूलभूत असे ठरवा
