Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Auto-reply
my: အလိုအလျှောက်ပြန်ကြား
