Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to no translation catalogue (30 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Subject
no: Emne

en: Remove
no: Fjern

en: Message
no: Melding

en: Password
no: Passord

en: Label
no: Etikett

en: Default
no: Standard

en: Summary
no: Sammendrag

en: Unknown
no: Ukjent

en: Issue
no: Utgave

en: Mail
no: E-post

en: Available updates
no: Tilgjengelige oppdateringer

en: Address
no: Adresse

en: Display name
no: Visningsnavn

en: Entity
no: Entitet

en: Plugin
no: Tillegg

en: User name
no: Brukernavn

en: Account blocked
no: Konto er blokkert

en: Auto-reply
no: Autosvar

en: Set as default
no: Sett som standard

en: Send mail
no: Send epost

en: Policy
no: Regler

en: Password recovery
no: E-post for passordetterspørsel

en: Account activation
no: Aktivering av konto

en: Account cancellation confirmation
no: Bekreftelse av kontoannullering

en: Admin (user awaiting approval)
no: Administrator (bruker venter på godkjenning)

en: Account created by administrator
no: Kontoen ble opprettet av administrator

en: Registration confirmation (No approval required)
no: Registreringsbekreftelse (Når godkjenning ikke er påkrevd)

en: Registration confirmation (Pending approval)
no: Registreringsbekreftelse (Avventer godkjenning)

en: Account cancelled
no: Kontoen er kansellert
