Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
