Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Remove
ps: لركول

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Plugin
ps: لګون

en: User name
ps: کارن نوم
