Symfony Mailer (1.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Auto-reply
dz: རང་བཞིན་ལན་གསལ།
