Symfony Mailer (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Remove
sq: Hiq

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Auto-reply
sq: Përgjigje-automatike
