Symfony Mailer (1.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Issue
th: เล่มปี

en: Create
th: สร้าง

en: Available updates
th: แจ้งเตือนการอัพเดต

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Port
th: พอร์ต

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Account blocked
th: บัญชีผู้ใช้บล็อก

en: Auto-reply
th: ตอบกลับอัตโนมัติ

en: Set as default
th: ตั้งเป็นค่าเริ่มต้น

en: Password recovery
th: การกู้คืนรหัสผ่าน

en: Account activation
th: เปิดใช้งานบัญชี

en: Account cancellation confirmation
th: ยืนยันการยกเลิกบัญชี

en: Admin (user awaiting approval)
th: ผู้ดูแลระบบ ( ผู้ใช้รอการอนุมัติ )
