Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (55 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Remove
fa: حذف

en: Priority
fa: اولویت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Issue
fa: پی آمد

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Create
fa: ایجاد

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Normal
fa: عادی

en: Warning
fa: هشدار

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Port
fa: درگاه

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Entity
fa: عنصر

en: Plugin
fa: افزونه

en: User name
fa: نام کاربری

en: Complete
fa: کامل

en: Account blocked
fa: حساب مسدود شده

en: Addresses
fa: آدرس‌ها

en: Auto-reply
fa: پاسخ خودکار

en: Set as default
fa: تنظیم به عنوان پیش‌فرض

en: Send mail
fa: ارسال نامه

en: HTML to text
fa: HTML به متن

en: Null
fa: تهی

en: Ready
fa: آماده

en: Site email address
fa: نشانی پست الکترونیکی سایت

en: Password recovery
fa: بازیابی گذرواژه

en: Account activation
fa: فعال‌سازی حساب

en: Account cancellation confirmation
fa: تایید لغو حساب

en: An administrator created an account for you at [site:name]
fa: یکی از مدیران یک حساب کاربری در [site:name] برای شما ایجاد نموده است.

en: Email theme
fa: پوسته نامه الکترونیکی

en: Confirmation for [site:name]
fa: تاییدیه برای [site:name]
