Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (66 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Remove
sv: Ta bort

en: Priority
sv: Prioritet

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Theme
sv: Tema

en: Unknown
sv: Okänd

en: Issue
sv: Avvikelse

en: Mail
sv: E-post

en: Create
sv: Skapa

en: Available updates
sv: Tillgängliga uppdateringar

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Warning
sv: Varning

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Entity
sv: Objekt

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: User name
sv: Användarnamn

en: Complete
sv: Slutförd

en: SMTP port
sv: Port för SMTP

en: Account blocked
sv: Konto spärrat

en: Addresses
sv: Adresser

en: Add address
sv: Lägg till adress

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Edit policy
sv: Redigera policy

en: Auto-reply
sv: Automatiskt svar

en: Set as default
sv: Ställ in som förvalt

en: Send mail
sv: Skicka e-post

en: HTML to text
sv: HTML till text

en: Null
sv: Innehållslös

en: Policy
sv: Riktlinje

en: Add element
sv: Lägg till element

en: Site email address
sv: Webbplatsens e-postadress

en: Password recovery
sv: Återställ lösenord

en: Account activation
sv: Aktivering av konto

en: Account cancellation confirmation
sv: Bekräftelse för borttagning av konto

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sv: En administratör har skapat ett konto åt dig på [site:name]

en: Import configuration
sv: Konfiguration på importering

en: Import all
sv: Importera alla

en: Admin (user awaiting approval)
sv: Administratör (användare väntar på godkännande)

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
sv: Kunde inte skicka e-post. Kontakta webbplatsens administratör om problemet kvarstår.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sv: Begäran om avslutande av konto för [user:display-name] på [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sv: Ersättande inloggningsuppgifter för [user:display-name] på [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sv: Kontouppgifter för [user:display-name] på [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sv: Kontodetaljer för [user:display-name] på [site:name] (väntar på godkännande av administratör)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sv: Kontouppgifter för [user:display-name] på [site:name] (spärrad)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sv: Kontouppgifter för [user:display-name] på [site:name] (borttagen)
