Symfony Mailer (1.0.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: To
bn: বরাবর

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Port
bn: পোর্ট

en: Account blocked
bn: একাউন্ট নিষ্ক্রিয়
