Symfony Mailer (1.0.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Remove
ca: Elimina

en: Priority
ca: Prioritat

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Theme
ca: Tema

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Issue
ca: Edició

en: Mail
ca: Correu

en: Create
ca: Crea

en: Available updates
ca: Actualitzacions disponibles

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Warning
ca: Avís

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Entity
ca: Entitat

en: Plugin
ca: Connector

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Complete
ca: Finalitza

en: Account blocked
ca: Compte bloquejat

en: Addresses
ca: Adreces

en: Auto-reply
ca: Resposta automàtica

en: Set as default
ca: Estableix com a predeterminat

en: Null
ca: Nul

en: Policy
ca: Política

en: Site email address
ca: Adreça de correu electrònic del lloc

en: Password recovery
ca: Recuperació de la contrasenya

en: Account activation
ca: Activació de compte

en: Account cancellation confirmation
ca: Confirmació de la cancel·lació del compte

en: An administrator created an account for you at [site:name]
ca: Un administrador us ha creat un compte a [site:name]

en: Lowest
ca: La més baixa

en: Highest
ca: La més alta

en: Import configuration
ca: Importa la configuració

en: Confirmation for [site:name]
ca: Confirmació per a [site:name]

en: Import all
ca: Importa tot

en: Admin (user awaiting approval)
ca: Admin (usuari esperant aprovació)

en: Account created by administrator
ca: Compte creat per l'administrador

en: Account cancelled
ca: Compte cancel·lat

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ca: No s'ha pogut enviar el correu electrònic. Contacteu amb l'administrador del lloc si el problema persisteix.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
ca: Sol·licitud de cancel·lació del compte de [user:display-name] a [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
ca: Canvi de la informació d'inici de sessió per [user:display-name] a [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (pendent d'aprovació per part de l'administrador)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (bloquejat)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (cancel·lat)
