Symfony Mailer (1.0.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Theme
jv: Tema

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Mail
jv: Surat

en: Create
jv: Gawé

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: To
jv: Marang

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Warning
jv: Weling

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Account blocked
jv: Akun ditolak

en: Auto-reply
jv: Balesan otomatis

en: Password recovery
jv: Mbalekaké tembung sandhi

en: Account activation
jv: Ngaktifaké akun

en: Account cancellation confirmation
jv: Konfirmasi pambatalan akun

en: An administrator created an account for you at [site:name]
jv: Administrator nggawé akun kanggo Sampéyan nang [site:name]
