Symfony Mailer (1.0.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Create
nn: Lag

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Address
nn: Adresse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Auto-reply
nn: Automatisk svar
