Symfony Mailer (1.0.0-alpha9) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Mail
se: E-boasta

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Complete
se: Gárvvis
