Symfony Mailer (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (61 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Theme
fi: Teema

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Issue
fi: Numero

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Create
fi: Luo

en: Available updates
fi: Saatavilla olevat päivitykset

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Normal
fi: Normaali

en: Warning
fi: Varoitus

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: Send
fi: Lähetä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Port
fi: Portti

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Entity
fi: Entiteetti

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Complete
fi: Valmis

en: Account blocked
fi: Tilin käyttö estetty

en: Addresses
fi: Osoitteet

en: Add address
fi: Lisää osoite

en: Skip
fi: Ohita

en: Host name
fi: Isäntänimi

en: Auto-reply
fi: Automaattivastaus

en: Set as default
fi: Aseta oletukseksi

en: Null
fi: Nolla

en: Add element
fi: Lisää elementti

en: Site email address
fi: Sivuston sähköpostiosoite

en: Password recovery
fi: Salasanan palautus

en: Account activation
fi: Tilin aktivointi

en: Account cancellation confirmation
fi: Tilin sulkemisen vahvistaminen

en: An administrator created an account for you at [site:name]
fi: Ylläpitäjä loi sinulle tilin sivustolla [site:name]

en: Import configuration
fi: Tuo asetukset

en: Add and configure
fi: Lisää ja konfiguroi

en: Confirmation for [site:name]
fi: Vahvistus sivustolle [site:name]

en: Import all
fi: Tuo kaikki

en: Admin (user awaiting approval)
fi: Ylläpitäjä (käyttäjä odottaa hyväksyntää)

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
fi: Sähköpostin lähettäminen epäonnistui. Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään, jos ongelma toistuu.
