Drupal Symfony Mailer (1.2.1) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Priority
bs: Prioritet

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Theme
bs: Tema

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Normal
bs: Normalno

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Contact form
bs: Kontakt formular

en: Personal contact form
bs: Lični kontakt formular
